6 דברים שאתם צריכים לדעת על נשים שאוהבות להיות לבד

האם אתה מאוהב במישהי שרגילה להיות לבד, ונהנית מזה? או, אולי חושב על לצאת עם אחת כזו?

לצאת עם אישה עצמאית עשוי להיות מלווה בכמה אתגרים, אבל התמורה שווה את זה בהחלט, ישנם רק כמה דברים שעליכם לדעת.


היא חזקה מאוד מבחינה רגשית
הבחורה הזו לא הולכת להידבק אליך ולמלא את כל הצרכים שלכם. היא רגילה לסמוך על עצמה, וזה מה שהופך אותה לכה חזקה מבחינה רגשית. היא לא זקוקה לך שתילחם את המלחמות שלה, היא יכולה להילחם אותם בעצמה. אבל זה לא אומר שהיא לא זקוקה לך כלל – אתה תעריך את החוזק שלה כשתעברו זמנים קשים יחד.


היא לא הולכת לספר לך על כל דבר קטן שהיא עושה
אל תצפה ממנה להתקשר אליך בכל פעם שהיא מחליטה לצאת עם החברים שלה, או לצאת ליום טיול בהרים. היא עושה מה שבא לה לעתים קרובות, מבלי לספר לך על זה, לפחות לא בהתחלה. זה בגלל שהיא רגילה לעשות מה שהיא רוצה, מתי שהיא רוצה ומבלי לבקש אישור מאיש. זה לא אומר שלא אכפת לה, ולאחר שמערכת היחסים ביניכם תתפתח, היא תתחיל לספר לך לעתים קרובות יותר. זכרו, העובדה שיש לכם תחומי עניין שונים היא יתרון – אם אתה רוצה שזה יעבוד, תעודד אותה להמשיך ולהתעניין בדברים הללו, אל תמנע אותם בעדה.

היא עשויה להיות יותר מכונסת ומופנמת בהתחלה
בשלבים המוקדמים של מערכת היחסים, כנראה והיא תהיה יותר שמרנית לגבי הדברים החשובים לה, אבל ככל שהדברים ימשיכו להתפתח ותכיר אותה טוב יותר ותכיר אותה טוב יותר, היא תניח לה להיכנס לתוך עולמה הפנימי.

היא נהנית משיחה טובה
היא רוצה ליהנות משיחה אקטואלית – היא רוצה שתקשיב לה, ומצפה שלא תבהה בחלל בעודה מדברת. אל תתבלבל, היא בטח יודעת שאתה חושב על משחק הווידאו אליו אתה מצפה לחזור ועל העבודה שעליך לעשות מחר.

היא רוצה אותך, אבל לא בהכרח זקוקה לך
אישה עצמאית רוצה לבלות זמן במחיצתך, אבל היא לא תלותית. אין לה בעיה להיות לבד, ופירוש הדבר שכשהיא זקוקה לחברתך, היא נהנית מכך בכל מאודה.

היא זקוקה לזמן להיות לבדה, בכל זאת
רק בגלל שהיא החליטה להיות איתך, לא אומר שהיא לא רוצה לבלות גם זמן בעצמה. היא רגילה לכך, וזה עוזר לחדש את מצבורי האנרגיה שלה כדי שתוכל לבלות זמן איכות בחברתך.