אם תאכלו דבש ושום על קיבה ריקה במשך שבוע, זה מה שיקרה לגוף שלכם

ישנו מגוון רחב של רכיבים טבעיים, שמספקים יתרונות בריאותיים יוצאים מן הכלל. לכן, צוות האתר שלנו החליט להציג בפניכם שניים מהרכיבים הטבעיים העוצמתיים ביותר, ששילובם מרכיב תרופה אפקטיבית במיוחד כנגד מגוון רחב של מחלות. שום ודבש הם כה יעילים לביראות הכללית שלכם ושילוב שני הרכיבים הללו יכול לטפל במספר רב של מחלות.

שום ידוע בשם ריחו וטעמו המובחנים בהחלט. נעשה בו שימוש למטרות בישול בכל העולם. אך בכל מקרה, ניתן להשתמש בו גם כדי להקל על מגוון רחב של מחלות. שום מטפל בזיהומים, מחלות כרוניות ודלקות. יתרונותיו הרבים באים מאליצין, הרכיב הפעיל שבו. לכן, שום יכול לעזור ולאזן רמות כולסטרול גבוהות, לחץ דם ומחלות אחרות הקשורות בלב. יתרה מזאת, הוא מעולה לבעיות בעיכול, זיהומים פטרייתיים, דלקות פרקים, סרטן וסוכרת. כדי ליהנות מיתרונותיו, עליכם לצרוך אותו כשהוא נא (ולא מבושל).


דבש, מצד שני, מכיל ערכים תזונתיים רבים, כמו ברזל, אשלגן, אבץ מגנזיום וסלניום. לכן, בזכות הערכים התזונתיים הללו, דבש הוא רכיב יוצא דופן התורם לעיכול ולמערכת החיסונית.


שני המזונות הפלאיים הללו, אם משולבים, מספקים יתרונות מדהימים.

מיקס קסום של דבש ושום

רכיבים:

כוס אחת של דבש (335 גרם)
10 שיני שום
צנצנת זכוכית ומכסה

הוראות הכנה:

ראשית, יש לקצוץ את השום לחתיכות קטנות. לאחר מכן, שפכו את הדבש לצנצנת הזכוכית והוסיפו את השום. בשלב הבא, סגרו את המכסה ואחסנו במקום חשוך למשך שבוע. עליכם לצרוך כף אחת של המרקחת הזו לפני ארוחת הבוקר שלכם. תוכלו לצרוך את זה כפי שזה או לדלל במים חמים. עשו זאת למשך שבוע, קחו הפסקה של מספר שבועות וחזרו על התהליך.

היתרונות בתערובת של דבש ושום

פרט ליתרונות של כל רכיב שציינו כבר, השילוב הזה עוזר גם ל:

* מוריד לחץ דם
* מקטין זיהום
* מאזן את רמות הכולסטרול הרע
* מחזק את המערכת החיסונית
* נלחם בשיעול
* מאיץ תהליכי החלמה