אם תאכלו שלושה ביצים בכל יום, זה מה שיקרה לגוף שלכם

ביצים הם מזון מדהים שמספק יתרונות בריאותיים יוצאי דופן. הכבד שלנו מפיק בין 1000 ל-2000 מ"ג של כולסטרול על בסיס יומי. מצד שני, ביצה ממוצעת מספקת בין 180-186 מ"ג של כולסטרול. לכן, כשאנחנו אוכלים ביצים, הכבד מסגל עצמו ע"י כך שהוא מפחית את ייצור הכולסטרול בעצמו. אז אכילת ביצים לא מעלה את כמות הכולסטרול הקיימת בגוף שלכם. להפך, היא מחליפה אותו באחר.

יתרה מזאת, ביצים עמוסות בוויטמינים מסוג A, E, B6 ו-B12, כמו גם B1, ריבולפלאבין, ברזל, זרחן, מגנזיום וסלניום. כל אלו מספקים מגוון רחב של יתרונות בריאותיים. היום, החלטנו להציג בפניכם כמה מהיתרונות החשובים ביותר בביצים.


היתרונות הבריאותיים בביצים


תורמים לבריאות המוח

ביצים עם מקור מעולה לכולין, המקדם התפתחות של המוח ותפקוד הזיכרון. יתרה מזאת, הם מצוינים לנשים הרות כיון שהם מונעות אי סדריםל התפתחותיים ברחם. ביצים מקטינות את הסיכון לנזק בשרירים ומצב של שומן בכבד שאינו תוצר של צריכת אלכוהול.

שומר על חדות הראייה

ביצים מכילות לוטאין וזיאקסנטין, וויטמין קרוטונואידים ההכרחיים לראייה שלנו. לכן, צריכת 3 ביצים על בסיס יומי תפחית את הסיכון להידרדרות מקולרית, תשפר את הראייה הלילית שלנו ותמנע קטרקט.

מזין את השרירים

ביצים מספקות די חלבון ומועילות מאוד לשרירים שלכם

מתחזק את העצמות

בזכות הסידן והוויטמין D, ביצים מתחזקות את העצמות ושומרות על צפיפות העצם. בנוסף, סידן מונע קרישי דם והתכווצויות שרירים.

תורם לתהליך ההרזיה

ביצים עתירות בערכים תזונתיים. לכן, אכילת 3 ביצים במהלך ארוחת הבוקר מקטינה את כמות המזון שתצרכו מאוחר יותר באותו היום. כתוצאה מכך, אתם תורמים לתהליך ההרזיה ושרפת השומן.

אז מה אתם אומרים? שכנענו אתכם? אכלו 3 ביצים בכל יום על בסיס קבוע ותיהנו מכל היתרונות המדוברים !