ראשית, בחרו נוצה, ואז נספר לכם על תכונת האופי החבויה בכם…

כל אדם ניחן באישיות שונה. פסיכולוגים ניסו לסווג את האישיות האינדיבידואלית על סמך מדדים שונים. בהסתמך על תיאורית צבעים וצורות, פסיכולוגים מאמינים שבחירת אחת מ-6 הנוצות הללו יכולה לחשוף רבות על האישיות שלכם.

התבוננו היטב בששת הנוצות. התרכזו בצבע ובצורה ובחרו את זו שמוצאת חן בעיניכם מבין כולם, או זו אשר איתה אתם מזדהים יותר מכל. לאחר מכן, קראו את ההסבר לבחירה שלכם וגלו כמה מפתיעה היא התוצאה.


ראשית, בחרו נוצה, אז נספר לכם על תכונת האופי החבויה בכם...


נוצה 1:
אתם אנשים בעלי דמיון. אתם אוהבים להוכיח את עצמכם ויש לכם אישיות חזקה אותה ניתן לפרש לעתים, באופן שגוי, כשתלטנית. אתם פרפקציוניסטים ויעילים, אבל הופכים קצת רעים שמשהו לא מסתדר כפי שקיוויתם.

נוצה 2:
אתם יכולים לחדש את מאגרי האנרגיה שלכם במהירות ולהסתגל בקלות. אתם לומדים מהר, אבל נוטים לבודד עצמכם, בעיקר בשל העובדה שאתם אוהבים ללמוד בעצמכם; בכל מקרה, אנשים שאוהבים אתכם, יהיו שם תמיד כדי לתמוך בכם.

נוצה 3:
אתם בעלי יוזמה. אתם אוהבים להרגיש פעילים ולוקחים על עצמכם פרויקטים רבים, למרות שקשה לכם להתרכז רק במטרה אחת. אתם אוהבים להקיף עצמכם באנשים שאוהבים אתכם וחולקים אותם תחומי עניין.

נוצה 4:
אתם אוהבים הרמוניה. אתם מנסים תמיד לעזור לאחרים. אתם אוהבים להיות מוקפים באנשים שאוהבים אתכם וחולקים אתכם את תחומי העניין.

נוצה 5:
אתם יצירתיים ואמנותיים במיוחד, למרות שלפעמים אתם לא סומכים על היכולות שלכם כיוון שאתם חוששים מכישלון.

נוצה 6:
אתם עצמאיים. אתם לא תלותיים באיש ויודעים כיצד להשיג את המטרות שלכם בעצמכם; בכל מקרה, אתם זקוקים ללמוד כיצד לטפח את החברויות שלכם.