בעזרת 3 כפות בלבד ליום, תיפטרו מהשומן באיזור הבטן ותורידו כולסטרול

אם באמת אכפת לכם מהבריאות שלכם, המרקחת הבאה היא משהו שחייב תמיד להיות בהישג היד שלכם. מדובר באחת התרופות הטבעיות הטובות ביותר, שיכולה לחולל פלאים לגוף שלכם. שיקוי השום הזה משפר את תפקוד האיברים, מטהר את הדם, ומאיץ את תפקוד המערכת החיסונית וכלי הדם של הלב.
יתרה מזאת, זוהי תרופה טבעית מצוינת שמאיצה את חילוף החומרים שלכם ותורמת לתהליך ההרזיה. זה יטהר את הגוף שלכם ויסיר כל פסולת.

מתכון לשיקוי שום
רכיבים:
12 שיני שום קלופות
1/2 ליטר יין אדום


הוראות הכנה:
חתכו את שיני השום לחתיכות ושימו בצנצנת. לאחר מכן, שפכו עליהן את היין האדום. סגרו את הצנצנת והניחו במקום שטוף שמש למשך שבועיים. וודאו שאתם מנערים את הצנצנת בכל יום. לאחר 14 ימים, סננו ואחסנו את הנוזל בבקבוק זכוכית כהה. עליכם לצרוך כף אחת של המשקה הזה 3 פעמים בשבוע למשך חודש, ואז לקחת הפסקה בת 6 חודשים.


יתרונות בריאותיים מאחורי שיקוי השום
המשקה הזה הוא בעל מאפיינים אנטי דלקתיים, אנטי ביוטיים, אנטי סרטניים, ואנטי בקטריאליים. לכן, מדובר במשקה עוצמתי במיוחד. להלן פירוט היתרונות שבו:

* מטפל במחלות זיהומיות
* מוריד רמות כולסטרול
* מחסל רעלים בתוך הגוף
* מטהר את הדם
* מנקה הצטברויות מלח מהגוף
* משפר את חילוף החומרים
* שורף שומן
* שומר על תקינות כלי הדם בלב
* תורם לאנרגיה הכללית
* משפר סבילות וכושר עמידה

יין אדום הוא מקור טבעי של רסברטרול (באנגלית: Resveratrol) הוא פוליפנול נוגד חמצון, המצוי בזג, המכיל נוגדני חמצון ובעל מאפיינים אנטי דלקתיים. לכן, הוא יכול לסייע במניעת היווצרות פקקת בכלי הדם שעשויה לגרום להתקף לב וכשלים בלב. אף יותר מכך, החומר הזה מונע בעד התפשטות וגדילה של תאים סרטניים ושומר על בריאות התאים.

מצד שני, שום משפר את בריאות הלב והמוח. הוא מאיץ את תפקוד הזיכרון ומגן על המוח מפני התחמצנות. בנוסך, הוא שומר על תאי הגוף, מונע דלקות ויראליות ובקטריאליות, מוריד רמות כולסטרול רע ומטפל בלחץ דם גבוה. אחרון אבל לא חביב, מסייע בתהליך ההרזיה.