אם תשתו ספל אחד של מי כורכום ביום למשך חודש, זה מה שיקרה לגוף שלכם

מחקרים רבים מראים שכורכום ומי כורכום הם בעלי יתרונות אנטי דלקתיים ואנטי סרטניים רבים.
מי לימון, בנוסף לדברים אחרים, מנקים את הרעלים בגוף ע"י האצת מערכת העיכול בבוקר. הוספת כורכום למי הלימון לא רק מציעה טעם שונה, אלא גם מוסיפה מספר יתרונות בריאותיים.
המאפיינים הבריאותיים המדהימים של הכורכום הם תוצאה של הרכיב הפעיל שבו – הוא בעל השפעות אנטי דלקתיות עוצמתיות ונוגד חמצון חזק במיוחד.

מי כורכום חמים עם לימון
רכיבים:


1/2-1/4 כפית כורכום
1/2 לימון
מים חמים
דבש (אופציונלי)


אופן ההכנה: סחטו 1/2 לימון לתוך ספל. הוסיפו כורכום ומים חמים. ערבבו היטב והוסיפו דבש לפי הטעם (אופציונלי). השאירו את הכפית בתוך הספל מאחר והכורכום נופל לתחתית אז תצטרכו לערבב שוב לפני שתשתו.

מדוע אתם חייבים להתחיל לשתות מים חמים עם כורכום עוד היום?

1. מאפיינים אנטי דלקתיים ונוגדי חמצון
דלקת יכולה להיות בעיה רצינית אם היא כרונית (ארוכת טווח) ותוקפת את רקמות הגוף. מסתבר שהכורכומין הוא אנטי דלקתי, ומקביל להשפעות של התרופות המיועדות להלחם בדלקות.

2. מוריד את הסיכוי לחלות במחלות לב
מחקרים מראים שכורכומין יכול לסייע במניעת הצטברות פלאק שיכול לגרום לגודש בעורקים ולהוביל לשבץ והתקפי לב. במחקר אחד, ניתן כורכומין ל-121 חולים שעברו ניתוח מעקפים, בצורת פלסיבו או 4 גרם ליום, כמה ימים לאחר הניתוח

בקבוצה לה ניתן הכורכומין נראתה ירידה של 65% בסכנה לקבל התקף לב בבית החולים.

3. מקל על דלקות מפרקים
המאפיין האנטי דלקתי בכורכומין מחסל רדיקלים חופשיים בגוף שפוגעים בתאי הגוף. נמצא שאלו הסובלים מדלקת מפרקים שגרונית וצרכו כורכום על בסיס קבוע חוו הקלה קלה עד בינונית בכאבי המפרקים וגם בזיהום המפרקים

4. מסייע לכל סוגי הסרטן
הוכח שכורכומין מקל על חולי סרטן, מעכב התפשטות ומגדיל את סיכויי ההישרדות של כמעט כל סוגי הגידולים בתא

5. מטפל בסוכרת
הכורכום הוא אפקטיבי במיוחד בהנמכת ההתנגדות לאינסולין, שעשויה למנוע את התפתחות הסוכרת מסוג 2. בכל מקרה, אם משולב בתרופות חזקות, הכורכום יכול לגרום להיפוגליקמיה (סוכר דם נמוך). מומלץ להתייעץ עם רופא לפני שצורכים קפסולות כורכום.

חשוב: היוועצו תמיד ברופא לפני התחלת משטר בריאותי חדש.