מבחן כייפי! בחרו באחת הדמויות וגלו מה חסר לכם בחיים!

קשה לדמיין כמה אסוציאציות יש לאדם בנסיבות מסוימות. כחוק, זה לא רק בשביל הכיף! היום אנחנו רוצים להציע לכם דרך לגלות מה באמת חסר לכם בחיים. תצטרכו להתבונן בסדרת תמונות מצחיקות, שלכל אחת מהן תיאור רציני ביותר. אז, בחרו את הדמות החביבה עליכם וגלו מה חסר לכם בחיים.

מבחן כייפי! בחרו באחת הדמויות וגלו מה חסר לכם בחיים!


אם בחרתם במספר 1, אין לכם מספיק מנוחה. אתם עובדים קשה ופשוט שוכחים מסוף שבוע, מהחגים, משינה טובה. עליכם לנסות לאזן את לוח הזמנים שלכם ולמצוא זמן לעצמכם ולשאר הדברים כי זה באמת חשוב!


אם בחרתם במספר 2, חסרה לכם תשומת לב. אתם באמת רוצים לבלות יותר זמן עם הקרובים לכם. חשוב מאוד שתעו כי אתם מוערכים ומקבלים את הכבוד הראוי לכם.

אם בחרתם במספר 3, חסרה לכם רומנטיקה! כן, אתם חולמים על אמבטיית קצף עם עלי כותרת של ורדים בחברת האדם שאתם אוהבים או ארוחת ערב רומנטית על גג…למעשה, אתם זקוקים פשוט לחיבוק חם ונשיקה, כי מה יכול להיות יותר רומנטי מזה?

אם בחרתם במספר 4, אתם זקוקים למנה הגונה של הרפתקאות. אתם מוכנים לצאת ולגלות את המסתורין שיש לעולם הטיולים להציע. אתם חולים על אקסטרים, אז כנראה שלא אכפת לכם לקפוץ ממצנח או לדהור על טרקטורון. אה, כן, בטח לא אכפת לכם לצאת לטיול מחנאות!

אם בחרתם במספר 5, חסר לכם ביטחון עצמי. אתם חייבים לפתח את העניין הזה! אתם בטח לא חושבים לעצמכם שתתעוררו בוקר אחד מלאי ביטחון עצמי, נכון? נסו ללמוד כיצד לאהוב ולהעריך את עצמכם.

אם בחרתם במספר 6, כדאי לכם לאמץ חיית מחמד! האמינו לי, אם בחיים שלכם יהיה נוכח חבר הולך על ארבע, תתחילו לחוש מיד בהרמוניה ובשמחה!

אם בחרתם במספר 7, חסרה לכם מעט מן העיקשות. אתם אנשים נבונים ויצירתיים, אבל לעתים קרובות מדי אתם נוטים שלא לסיים משימות שהתחלתם. לכן, אתן לא מקבלים את התוצאה המתבקשת. נסו למצוא את החוזק להתגבר על חוסר הוודאות.

אם בחרתם במספר 8, חסר לכם גיוון בחיים. והכל בידיים שלכם בבלבד! אם אתם עייפים מלחיות יום ביומו ובכל תרחיש אפשרי, החל ממחר, נסו להתנהג בדרך חדשה לחלוטין!

הקשיבו לקול הפנימי שלכם, כיוון שהוא לא טועה לעולם!