אופי של אישה לפי החודש בו היא נולדה – לא תאמינו עד כמה זה מדויק

אנחנו לא יכולים להסביר מה הסיבה המדויקת לזה שזה קורה, אך אנשים שנולדו באותו החודש, לעתים קרובות בעלי תכונות משותפות. החלטנו לברר מה משותף לנשים שונות, שנולדו באותו החודש. וזה מה שגילינו:

ינואר (חודש 1)

נשים אלו שאפתניות מאוד, אך עם זאת רציניות ואפילו שמרניות מעט. הן יכולות להיות "חדות" מאוד, אבל עם זאת, לא אוהבות לשתף את הרגשות שלהן. הן מתחברות רק לאנשים בעלי רמת אינטלקטואליות ודעות דומות לשלהן.


פברואר (חודש 2)

בחורות שנולדו בפברואר – בעלות אופי רומנטי, וכדי להתמודד איתן חייבים להתאזר בסבלנות. לא קל להתחבר אליהן בגלל שינויים מתמידים במצב הרוח. הן בעלות חשיבה מופשטת. אם רק תחשוב לבגוד  בהן, זאת תהיה הפעם האחרונה שתראה אותם!


מרץ (חודש 3)

בעלות כריזמה וקסם טבעי. בחורות נאמנות ומסורות, מתאהבות במקרים נדירים. הן יכולות להיות מקסימות ונחמדות עד שמישהו יפגע בהן. אך בכל זאת – לחיות עם בחורה שנולדה בחודש מרץ זה תענוג ואושר אמיתי.

אפריל (חודש 4)

בחודש אפריל,  נולדות נשים המסוגלות ליצור קשרים חדשים בקלות וכמעט עם כל אדם, והן בעלות תכונות דיפלומטיות. עם זאת, בעוד שרובן די קנאיות, ואם מישהו פוגע באמונתן, עדיף לו להסתלק במהירות האפשרית. בנוסף, הן יכולות להפוך את הגבר שלהן לאיש הכי מאושר בעולם. הן נפתחות רק בפני אלה שזוכים באמון שלהן.

מאי (חודש 5)

בחורות שנולדו במאי הן עקביות ודבקות במטרה. הם מאוד אטרקטיביות, אך עם זאת, לעתים קרובות זה בא בשילוב עם אופי קשה מאוד, וכל גבר שהתאהב בהן נמצא תחת סכנה מתמדת. כי מי שפגש בחורה שנולדה במאי, לא יוכל לשכוח אותה לעולם!

יוני (חודש 6)

סקרנית, חברותית ויצירתית – אלו שלושת התכונות העיקריות של בחורות שנודלו ביוני. הבעיה שלהן היא שהן קודם אומרות משהו ורק אז חושבות. אבל הן מעדיפות לומר את האמת בפנים , מאשר מאחורי הגב. ואגב, כדאי לפחד מהן – הגבר יכול בקלות להפוך להיות צעצוע בידיהן הקטנות.

יולי (חודש 7)

בנות אשר התמזל מזלן להיוולד בחודש יולי, הן כנות, יפות, מסתוריות, ומאוד חכמות. הן לא אוהבות סכסוכים, ומאוד כנות עם כולם. אבל אם מישהו מרמה אותן, הוא מאבד אותן לעולם. זכרו זאת.

אוגוסט (חודש 8)

ילידי אוגוסט הן בעלות אנוכיות בשילוב נפלא עם לב טוב. אל תריבו איתן, הבחורה הזאת תזכה בכל מצב. הן בעלות חוש הומור מוזר, אבל לא יכולות לסבול כשצוחקים עליהן. אם הרשתם לעצמכם לצחוק עליהן, אתם לעולם לא תדעו מתי תגיעה הנקמה. הן תמיד חייבות להיות במרכז העניינים ולקבל את תשומת הלב. בנוכחותן, הגברים מאבדים את ראשם.

ספטמבר (חודש 9)

ספטמבר הוא חודש של בחורות ממושמעות, נשייות ויפות. הן לעולם לא יסלחו לבוגדים. ואם אתם פוגעים בהן, הן לא יעזבו בלי נקמה. הן מעריכות מערכת יחסים ארוכת טווח ולא מבינות קשרים של לילה אחד. במקביל יש להן דרישות גבוהות לבן הזוג. כמו שאומרים, רק החזק ישרוד כאן.

אוקטובר (חודש 10)

נשות  אוקטובר בעלות אופי חזק, חכמות וסגורות מפני הציבור. הן לא פותחות את נשמתן לכולם ותמיד חוששות שמישהו יפגע בהן. לעתים קרובות, נשים אחרות שונאות את הבחורות האלו, אך הכל נובע מקנאה.

נובמבר (חודש 11)

בחורות אלו תמיד צעד אחד קדימה מהאחרים ויודעות לזהות שקר בקלות. אל תשחקו איתן – זה כמו לשחק  באש. כל מה שאתם צריכים לדעת על בחורות האלו – היא העובדה שאתם לא צריכים לשאול את דעתן אם אתם לא מוכנים לשמוע את האמת.

דצמבר (חודש 12)

בחודש דצמבר, נולדות בחורות חסרות סבלנות, אבל ברות מזל. כמו שאומרים, הן תמיד ימצאו דרך לצאת מכל צרה. הן מסוגלות להרים את מצב הרוח שלכם ובעלות לב זהב. הן לא נפגעות מהחיים ותמיד מקבלות את מה שרצו.

אהבתם את הכתבה? אל תשכחו לשתף אותה עם החברים!