היא השתמשה במברשת השיניים שלה וצחצחה שוב ושוב את האף שלה – כשראיתי את התוצאות החלטתי לאמץ את הטריק שלה והתוצאות היו מפתיעות!

רוב האנשים בשלב כזה אור אחר של חייהם מתמודדים עם בעיות עור. בין אם מדובר בנקבוביות סתומות (שחורים) או באקנה שמופיעה במהלך גיל ההתבגרות, שמירה על עור נקי ומבריק היא איננה משימה פשוטה. כמובן שיש מגוון רחב של מוצרים לטיפול בבעיות עור מסוימות, אבל בדרך כלל הם יקרים מאוד ולא מתאימים לכל סוגי העור.

בלוגרית יוטיוב מפורסמת בשם אלכסנדרה מציעה טיפים מעולים כדי לשמור על הנקבוביות שלכם נקיות, בדרך זולה ופשוטה לביצוע.


כל שדרוש הם ארבעה רכיבים:

– מברשת שיניים חדשה
– כף משחת שיניים
– סודה לשתייה
– מים חמים


חיטוי העור:

ראשית יש לנקות את העור לפני השימוש, שטפו את הפנים שלכם והשתמשו במגבת טבולה במים חמים על מנת לחמם את האזורים בעורכם שבהם מופיעים ה"שחורים", יש לחזור על הפעולה פעמיים ובסוף תהליך החיטוי זה יפתח את הנקבוביות שלכם.

הכנת התערובת ושלבי הפעולה:

עליכם להצטייד בקערה ולשפוך לתוכה את הסודה לשתייה, המים ומשחת השיניים ולערבב עד לתוצאה שהמשחה המשולבת מוכנה.

לאחר מכן, קחו את המשחה ומרחו בנדיבות על האזורים שבהם מופיעים בעורכם ה"שחורים".

שפשפו את המשחה בעזרת מברשת השיניים כדי לעסות את התערובת היישר לתוך הנקבוביות. (בפעולה הזאת חשוב לוודא שמברשת השיניים נקייה לפני השימוש בה).

לאחר ששפשפתם את התערובת היטב, תנו למשחה להיספג בעור למשך של דקה אחת בלבד. לאחר מכן, תוכלו לנגב את המשחה בעזרת מגבת, יש להיות עדינים מאחר ובשלב הזה העור שלכם במצב מאוד רגיש.

שלב אחרון בניקוי הנקבוביות, שטפו את שאריות המשחה שעל פניכם במים חמים.

התוצאות יפתיעו אתכם, העור שלכם מעולם לא היה נקי יותר.

תוכלו ללמוד את הצעדים המפורטים בעזרת הסרטון הבא:

הופתעתי לגלות כמה הטיפול ב"שחורים" פשוט לביצוע והתוצאה ממש הפתיעה אותי, בבקשה שתפו את הכתבה הזאת עם המשפחה והחברים שלכם – אתם עשויים לעזור להם וללמד אותם משהו שהם לא ידעו.