העיפו את האישה הזאת ממכון הכושר – הסיבה? מגוחכת

ג'נה וצ'יו מאוטאווה, קנדה, התארגנה ולבשה את בגדי הספורט שלה והלכה כהרגלה למכון הכושר. בהתחלה זה היה כמו עוד אימון רגיל, אך לפתע ניגשו אלי שניים מעובדי המכון והודיעו לה שהלבוש שלה "בלתי הולם". לדבריהם הבגדים שלה עוברים על תקנון המכון וגורמים לשאר המתעמלים והעובדים לחוסר נוחות. היא נתבקשה ללבוש חולצה כדי להמשיך להתאמן.

העיפו את האישה הזאת ממכון הכושר – הסיבה? מגוחכת


ג'נה הביטה שוב בגופייה ובמכנסי היוגה שלה, ולא הבינה מה בדיוק לא תקין. היא עזבה את המכון נסערת מאוד, ופרסמה כמה תמונות שלה בבגדי הספורט בעמוד הפייסבוק שלה, והסבירה את הצד שלה בסיפור.


העיפו את האישה הזאת ממכון הכושר – הסיבה? מגוחכת

הפוסט שותף מעל 5000 פעמים ע"י נשים בכל רחבי העולם שהתייחסו לעניין כ"שיימינג גופני". כשרשת המכונים "מובאטי את'לטיק" (Movati Athletic) התחילה לקבל אין סוף תגובות והודעות, אגף יחסי הציבור שלהם כתב את ההודעה הבאה:

"למרות שהדבר לא נעשה בכוונה תחילה, בגדיה של גברת וצ'יו לא היו צנועים כפי שהראתה התמונה שפרסמה בפייסבוק ובשאר ראיונות שערכה ברשתות התקשורת השונות, וגרמו למתעמלים אחרים לחוש חוסר נוחות, 3 מנויים התלוננו לצוות המכון. בעקבות הפרסום של גברת וצי'יו בתקשורת וברשתות החברתיות, ניהלנו חקירה מקיפה שכללה את המתעמלים האחרים וחברי הצוות בעניין, ונפגשנו גם עם ג'נה , שהחליטה לעזוב את המקום כדי לבטא את עמדתה בנושא. בתום החקירה, הגענו למסקנה כי הלבוש של גברת וצ'יו לא ענה על קוד הלבוש של הרשת. בעוד לא היה לנו שום כוונה להביך את גברת וצ'יו, הרגשנו צורך להעלות בפניה את הדברים עקב אי הנוחות של שאר המנויים. למרות שהצוות שלנו גילה מקצוענות וסודיות בגישה שנקט, ובעקבות המדיניות שלנו שאינה כוללת גירוש של המנויים שלנו מחדר הכושר, היא ובעלה החליטו להחריף את המקרה כשפרסמו את המקרה באופן ציבורי."

העיפו את האישה הזאת ממכון הכושר – הסיבה? מגוחכת

כמו בכל סיפור גם כאן יש שתי צדדים. בעוד אנחנו לא נדע לעולם מה באמת קרה, העניין זכה להד ציבורי. מה אתם חושבים? האם מנוים רשאים להתלבש כאוות נפשם בחדר הכושר? האם ג'נה הייתה חשופה מדי, או שצוות מכון הכושר היה רגיש מדי?