שיטה מהפכנית ומהירה להורדת המשקל. איך לרדת ב-8 קילו ב-7 ימים!

אם אתם מנסים למצוא את הדרך המהירה ביותר לרדת במשקל, כי יש לכם אירוע חשוב בעוד מספר שבועות, ואתם רוצה ללבוש בגדים צמודים שייראו נהדר עליכם, מאמר זה מושלם עבורכם כי תוכלו למצוא בו עצות אידיאליות ומועילות מאוד לירידה במשקל בכמה שבועות.

חשוב מאוד לרדת במשקל מבלי להשתמש בכל מיני תוספים או כדורים שרואים בטלוויזיה או באינטרנט. ואם אתם יכולים לשלב פעילות גופנית יחד עם תזונה נכונה ובריאה תוכלו להוריד במשקל בדרך טבעית והמהירה ביותר. חשוב לדעת שלא צריך לדלג על ארוחות או לאכול לא תקין אם אתם מיישמים תכנית זו. דילוג על ארוחות או אכילת ארוחה אחת בריאה לא תעזור לכם בהורדת המשקל. צריך להציב מטרות הרזיה ברורות ומציאותיות לפני שמתחילים בתכנית ירידה במשקל. ודאו שאתם לא דוחפים את הגוף שלכם יותר מדי קשה עם פעילות גופנית קשה והקפידו על תזונה מאוזנת ובריאה.


משטר דיאטה פופולרי המיושם על ידי רבים הוא משטר דיאטת ג'נרל מוטורס והמשטר הזה הוא המשטר היעיל ביותר שתוכל למצוא במקורות שונים שייתנו לך את הדרך המהירה ביותר להורדה במשקל באופן טבעי ללא תוספי בריאות או גלולות. ג'נרל מוטורס היא אחת החברות הטובות ביותר לייצור מכוניות והם פרסמו דיאטה שמיושמת על ידי חברות ומוסדות שונים, כי היא יעילה לשיפור הבריאות הכללית של האנשים שעובדים במפעלים, משרדים, בתי ספר ומכללות. משטר דיאטה זו הוכיח את עצמו כמוצלח לכל קבוצת גיל, ויש דיווחים על כך שהאנשים הורידו עד 8 קילו ממשקלם בבשבוע על ידי יישום משטר זה.


יש הרבה אנשים שמפריע להם קצת משקל עודף והם מחפשים דרכים רבות לרדת במשקל מבלי להשקיע מאמצים כלל. אנשים ניסו דרכים שונות כמו ללכת לחדר כושר, יוגה, ריצה ופעילות גופנית סדירה על מנת להפחית במשקלם. אם אתם רוצים להיפטר מהמשקל העודף, אתם חייבים לנסות את דיאטת GM.

אם אתם מתכוונים להתחיל את דיאטת GM הכינו את רוחכם לקראתה. רק עם ראש יציב ושקט תגיעו לתוצאות חיוביות. אורכו של משטר דיאטה זה הוא שבוע אחד, שבו תצטרכו לעקוב אחר ההוראות ולאכול מזון מסוים שנקבע על ידי משטר זה לכל יום. אם אתם מקפידים לשמור על דיאטה, תוכלו לרדת ב 5-8 קילו. הדבר החיוני אליו צריך להיצמד לאורך כל הדיאטה הוא לא להישאר רעבים במהלך יישומה. תכנית זו תספק לכם מידע לגבי הכמות מזון הנכונה שצריך לצרוך כדי להיות שבע כל הזמן.
אתם בטח תוהים איך זה עובד…

יום 1

היום הראשון הוא קריטי במשטר דיאטת GM. ביום הראשון אתם צריכים לצרוך פירות בלבד. כל פרי שעולה על דעתכם, ללא הגבלות פרט לבננות. כמה מהפירות המומלצים הם אבטיח ומלון. במקביל אתם צריכים לשתות 8-12 כוסות מים ביום. תאכלו פירות מגוונים ואם אתם מרגישים רעב, אכלו יותר פירות ושתו יותר מים.

יום 2

ביום א' הייתה לכם הזדמנות לאכול את הפירות האהובים עליכם, וביום ב' תהיה לכם הזדמנות לאכול את כל הירקות האהובים בצורה גולמית או מבושלת. אם החלטתם לבשל אותם אסור לכם להשתמש בשמן לצורך בישולם. ירקות מבושלים הם פתרון נהדר. תוכלו לאכול תפוחי אדמה, ואם תאכלו אותם על הבוקר הגוף שלכם ישרוף את הפחמימות במהלך כל היום. ירקות אחרים המומלצים לאכילה הם שעועית מבושלת, מלפפונים, גזר טרי או מבושל, דלעת, ברוקולי, חסה וכרוב מאודה. מערכת העיכול שלכם תחווה תחייה מחדש ותבקרו בשרותים יותר מהרגיל. זכרו לדבוק במינון היומי של 8-12 כוסות מים.

יום 3

ביום השלישי מותר לכם לשלב את הפירות והירקות לאורך כל היום חוץ מתפוחי אדמה ובננות. אתם יכול לאכול פירות בבוקר, ירקות אחר הצהריים ולשלב אותם בערב אך זה לא חובה ואתם יכולים לשלב ביניהם במהלך כל היום לפי רצונכם. גם ביום זה אל תשכחו את המינון היומי של 8-12 מנות של מים.

יום 4

היום הרביעי של משטר דיאטה זו מאוד מעניין משום שהוא כולל צריכת בננות וחלב. אתם צריכים לצרוך 8-10 בננות ושלוש כוסות חלב. אל תדאגו, דיאטה זו לא תשאיר אתכם רעבים באמצע היום, ובמקום זאת תרגישו שבע במהלך כל היום. רק וודאו שחילקתם את הבננות והחלב כראוי כדי להימנע ממצב של רעב. אכילת בננה וכוס חלב בבוקר יחד עם 2 בננות בצהריים תהיה התחלה טובה של היום הרביעי. אתם יכול לקבל כוס חלב ושתי בננות לארוחת הצהריים ושתיים או אפילו שלוש בננות בערב ולאחר מכן לאכול שתי בננות נוספות ולשתות כוס חלב בלילה. במהלך כל היום תרגישו שבעים על ידי ביצוע הוראות פשוטות אלה.

יום 5

אם אתם משתייכים לחובבי הסעודות, אז היום החמישי של משטר הדיאטה הוא בשבילכם. ביום זה תוכלו לאכול כוס אורז לארוחת צהריים ו 6-7 עגבניות במהלך היום. בגלל הסיכוי של יצירת עודף חומצת שתן בגוף, אתם צריך להעלות את כמות המים ל 12-15 כוסות ביום.

יום 6

היום השישי מציע גם ההזדמנות לסעודה. כמו ביום החמישי, גם כאן אתם יכולים לאכול כוס אורז לארוחת צהריים וגם ליישם את דיאטת הירקות לשארית היום. חיוני לשתות 8-12 כוסות מים. ביום זה אתם אמורים להבחין בהבדלים בגופכם, יחד עם תחושת קלילות. גם פעילות מערכת העיכול משתפרת.

יום 7

זהו היום האחרון של הדיאטה. היום אתם יכולים לצרוך כוס אורז וכל ירק שאתם אוהבים בשילוב עם מיץ פירות מועדף. זה יהיה ללא ספק היום הכי טוב של כל תכנית הדיאטה כי אתם יכול לאכול את כל הירקות שאוהבים ולשתות כל מיץ פירות שבא לכם.

אתם אמורים לרדת במשקל בעקבות דיאטה זו של אכילת פירות, ירקות ומים במהלך השבוע. כמו כן, יש יתרונות בריאותיים רבים שאתם מקבלים ממשטר דיאטה זה. עור הפנים נראה יותר טוב ופעילות מערכת העיכול משתפרת באופן משמעותי. עם זאת, הדבר הכי טוב שיכול לקרות לכם זה הורדת המשקל העודף.

אם אתה מאלה שמנסים לרדת במשקל ע"י הרעבה עצמית ודילוג על ארוחות, כדאי לך לנסות דיאטה זו כדי לרדת במשקל מהר יותר ובריא יותר .