15 טיפים מוכחים להיפטר מהשומן על הבטן במהירות

שומן על הבטן נמדד בדרך כלל ע"י מדידת היקף המותניים. כל היקף העולה על 100 ס"מ אצל גברים ו-90 ס"מ אצל נשים נחשב להשמנת יתר. במקרה ויש לכם עודף שומן באזור המותניים, אנו נעזור לכם להיפטר ממנו.

1. מי לימון
זו היא שיטה בטוחה להפחתת שומן באזור הבטן. מי לימון הוא חומר משתן שמסייע לעבודת מערכת העיכול. מי לימון עוזרים לנקות רעלים מהגוף ומחזקים את הכבד. בנוסף, מי לימון נותנים חיוניות שתאפשר לכם להתאמן ובכך תאיצו את הירידה במשקל.


2. שום גומלי
זה הוא הכלי העיקרי להפחתת שומן בבטן. השום משפר את זרימת הדם לכל חלקי הגוף.


3. הגדלת כמות צריכת פירות וירקות
הגדלת כמות צריכת פירות וריקות תעזור לכם להיפטר משומן יתר. בנוסף, פירות וירקות יספקו ויטמינים ומינרלים לגוף שצפויים להפחית את כמות השומן באזור הבטן.

4. תה ירוק
שתיית תה ירוק עוזרת במניעת הסרטן ותעזור בהפחתת השומן. בתה ירוק ישנם מרכיבים המשפיעים על הגוף ועוזרים בהפחתת שומן, שיפור יכולות חשיבה והשפעות נוספות.

5. שיבולת שועל
אכילת מנה קטנה של שיבולת שועל כל יום יכולה להפחית שומן באזור הבטן. שיבולת שועל מספקת לגוף סיבים תזונתיים האמורים להוריד את רמת הכולסטרול ולשפר את עבודת הקיבה. בנוסף, שיבולת שועל היא מקור מצויין לסידן ואשלגן המאיצים את מחזורי הדם בגוף.

6. חלבון
אכילת כמויות גדולות יותר של חלבון היא אחת הדרכים הטובות ביותר להפחתת השומן בגוף. זה מגביר את חילוף החומרים בגוף. מזונות כגון: פירות ים, דגים, ביצים, בשר ומוצרי חלב הם המקור לחלבון. זו היא דרך מצויינת להיפטר מהשומן באזור הבטן.

7. הקטנת צריכת הפחמימות
הקטנת צריכת הפחמימות היא שיטה מצויינת להפחתת השומן באזור הבטן. הפחתת סוכר מאפשרת הקטנת כמות הנוזלים בגוף ומאריכה תחושת השובע, מה שמאפשר ירידה במשקל.

8. חמאת בוטנים
אכילת חמאת בוטנים תעזור להקטין את היקף המותניים שלכם. בוטנים עוזרים למערכת העיכול, מספקת שומנים לא רוויים שלא גורמים להשמנה.

9. חומץ
צריכת חומץ פעם ביום במשך חודשיים יכולה להפחית את השומן באזור הבטן. החומץ מגביר את תחושת השובע ומפחית את צריכת הקלוריות.

10. אימוני אינטרוולים
אימוני אינטרוולים, לעומת אימוני קרדיו, הם אימונים אירוביים בעוצמה גבוהה עם זמני התאוששות. בשילוב עם תזונה נכונה אימונים אלו יכולים יכולים להוריד שומן באזור הבטן.

11. מים
שטייה מרובה של מים על בסיס יומיומי יכולה להפחית את כמות השומן באזור הבטן. שטיית כוס מים בכל שעה תעזור למערכת העיכול שלכם ותעזור להיפטר מרעלים בגוף.

12. לאכול לאט
לאכול לאט והדרגה יכול להפחית את כמויות השומן באזור המותניים. ברגע שאוכלים לאט המוח מבין שאכלתם כבר מספיק ואתם מרגישים את תחושת השובע. אכילה מהירה ולגימות גדולות גורמים לכם לבלוע כמות גדולה של אוויר אשר גורמת לנפיחות בבטן.

13. לאכול ארוחות בוקר
ארוחת בוקר מספקת סוכר החיוני לגוף אחר שינה ארוכה. בנוסף, אכילת ארוחת בוקר גורמת לאכול פחות בשעות הערב ובכך המנוחה בשעות הערב תהיה יעילה יותר. היעדרות של מנוחה ושינה טובה מעלים את רמת השומן בגוף. שינה ומנוחה טובה עוזרים לגוף לאגור כוחות ליום חדש.

14. להתאמן
תרגילי אימון היא דרך מצויינת להפחתת שומן. מספיק להתאמן במשך פחות מ-30 דקות ביום כדי להשיג תוצאות טובות. תרגילים המעלים את הדופק חיוניים להפחתת שומן באזור הבטן.

15. אכילה ואימון באופן שגרתי
שומן באזור הבטן הוא סימן לאורח חיים לא בריא. הפתרון להפחתת שומן באזור הבטן הוא אכילת מוצקים ואימוני כושר. תתמידו עם שגרת אכילת מוצקים ואימונים ותגיעו לתוצאות מדהימות.