4 סוגים כרסים והדרכים להיפטר מהם במהירות!

כולנו רוצים להיות בריאים, יפים ולחיות חיים ארוכים. לפניכם כמה עיצות שיעזרו לכם לחיות חיים בריאים יותר ולהיפטר משומן באזור הבטן. כרס זה סימן לאורח חיים לא בריא ומקטין את הסיכויים לחיים ארוכים. כדי להיפטר מהכרס תחילה צריך להבין איזה סוג של כרס יש לכם.

1. הכרס הקטן והחמוד
4 סוגים כרסים והדרכים להיפטר מהם.


זו היא בעיה נפוצה של אנשי המשרד. אם אתם עובדים קשה ושעות ארוכות, אתם יכולים לא לשים לב שכרס מתחיל לגדול. אפילו לאנשים רזים מאוד זה קורה. אחת הסיבות להופעת הכרס זה מתח באזור המותניים שנוצר מישיבה ממושכת.


איך להיפטר מכרס מסוג זה?
אל תמהרו לרשום מכתב התפטרות. על מנת להיפטר מכרס זה תאכלו יותר מזונות המכילים חלבון וסיבים תזונתיים.

2. כרס לחץ
4 סוגים כרסים והדרכים להיפטר מהם.

מתח ולחץ משפיעים בצורה רעה על הבריאות שלנו. למרבה הצער, הרבה פעמים אנשים לא שמים לב לעובדה שהם חיים תחת לחץ מתמיד. לעתים קרובות זה מתחיל עם בטן קטנה שלאט לאט הופכת לכרס.

איך להיפטר מכרס לחץ?
קודם כל צריך להיפטר מהגורם העיקרי לבעיה – הלחץ. אפשר לעשות זאת ע"י ספורט. תוותרו על הנסיעה ברכב או תחבורה ציבורים ותעשו הליכות. תוך זמן קצת תרגישו פחות לחץ והכרס יעלם.

3. כרס רזרבה
4 סוגים כרסים והדרכים להיפטר מהם.

זה בעצם השלב השני של "כרס קטן וחמוד" לאחר צריכת סוכר, אלכוהול ושעות עבודה ממושכות במצב ישיבה. חשוב מאוד במצב זה לקחת את עצמכם בידיים ולהתחיל לפעול במיידי.

איך להיפטר מכרס מסוג זה?
כדאי להתחיל להיפטר מכרס מהסוג הזה כמה שיותר מהר. הקטינו בצורה משמעותית את צריכת הסוכר. בנוסף, הפסיקו לשתות אלכוהול. תעשו יותר הליכות ותצרכו יותר ירקות שלא מכילים עמילן וירקות עליים.

4. כרס אימהי
4 סוגים כרסים והדרכים להיפטר מהם.

זה הוא כרס המופיע לאחר הלידה. אפשר להיפטר ממנו בקלות.

איך להיפטר מהכרס האימהי?
הוסיפו לתזונה קצת שומנים. אנחנו לא מתכוונים לצ'יפס! אגוזים זה בדיוק מה שאתן צריכות. תאכלו קצת שקדים, עשו תרגילי מתיחה והליכות על בסיס יומיומי ותוכלו לשכוח מהכרס האימהי שלכן!